Insecten in de kijker – prikkel-doe-dag voor gezinnen!
Insecten zijn er in alle vormen en maten, rond of langwerpig, kruipend of vliegend en van goed gecamoufleerd tot felgekleurd. Vandaag ontdekken we heel verrassende aspecten van deze kleine beestjes.
We gaan aan de slag en speuren in de lucht, het water en de bodem of maken zelf een huisje voor enkele minidiertjes. Insecten zijn heel nuttig maar overleven is voor hen vaak niet eenvoudig.
Sommige soorten zijn (bijna) verdwenen, nieuwe families kunnen we verwelkomen. Ontdek hoe jij die kleine kriebels kan helpen in je huis en tuin.
Deze kriebeldag sluit aan op de tentoonstelling ‘Insecten in de kijker’ in bezoekerscentrum De Palingbeek. We spelen en speuren, zijn actief en creatief bezig. Niet te missen!

Download as iCalendar
Period |
04/07/2010
|
Event location |
Infoluifel aan cafetaria de Palingbeek Palingbeekstraat, 18 - 8902 Ieper
|
Host |
Provinciedienst NME (BC de Palingbeek) i.s.m. RLWH, Natuurpunt Westland |
See the agenda |
http://nme.milieuinfo.be/front.cgi?action=detail&id_aanbod=6222
|
Contact person |
Email address: bc.palingbeek@west-vlaanderen.be
Phone: 057/23 08 40
|
Contributor |
Vinciane Dutordoir
|
Geographical coverage |
Flandre occidentale |
Keywords |
insecte, animation, promenade |